دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 49648
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

مدير عامل برج الكترونيك شيراز گفت: با بهره برداري از برج الكترونيك شيراز در سال جاري اين هشر به قطب الكترونيك و مركز فناوري اطلاعات تبديل مي شود.

مهندس "مجتبي جبرييلي" در گفت وگو با خبرنگاران افزود: برج الكترونيك شيراز در ‪ ۱۵‬طبقه و دو فاز طراحي شده است كه فاز نخست آن امسال به بهره برداري مي‌رسد.

وي اظهارداشت: برج الكترونيك شيراز ارائه‌كننده خدمات نرم افزاري و سخت افزاري رايانه و الكترونيك ، مركز توليد و پژوهش درباره فناوري اطلاعات و ارتباطات ، و كانون تبادل دانش فناوري اطلاعات و الكترونيك در استان فارس و در كشور خواهد شد.

وي خاطر نشان كرد: برنامه ريزان و سايستگزاران صنايع بزرگي مانند صنايع الكترونيم ايران ، صنايع قطعات الكترونيك ، صنايع مخابرات راه دور ايران و كارخانجات مخابراتي ايران كه مركز اين صنايع بزرگ در شيراز است براي توسعه فنناوري اطلاعات و ارتباط در شيراز با استفاده از مزاياي برج الكترونيك تمهيدات ويژه انديشيده اند.

جبرييلي خاطر نشان كرد: از جمله خدماتي كه برج الكترونيك به عنوان حامي و پشتيباني‌كننده صنايع ارائه ميدهد ارائه خدمات تخصصي در زمينه الكترونيك به فضاي صنعتي منطقه پارس جنوبي است ، ميزان سرمايه گذاريدر اين منطقه بالغ بر ‪ ۳۰۰‬ميليارد دلار است و اين سرمايه‌گذاري تاثير شگرفي در توسعه الكترونيك و فناوري اطلاعات در شيراز خواهد داشت.

مدير عامل برج الكترونيك شيراز خاطر نشان كرد: سرمايه‌گذاري‌هاي انجام شده براي راه اندازي مقدماتي و توسعه فضاي ساختماني برج در شيراز ‪۱۶۰‬ ميليارد ريال است كه از طرف شركت‌هاي خصوصي و دولت تامين خواهد شد.

وي رغبت برخي از شكورهاي خارجي از جمله مالزي بريا رسمايه‌گذاري در برج الكترونيك شيراز رازمينه‌اي براي توسعه و رشد دو چندان فناوري اطلاعات در اين برج ذكر كرد.

برج الكترونيك شيراز به عنوان نخستين برج الكترونيك كشور حدود ‪ ۱۰‬سال گذشته در شيراز پايه‌گذاري شده و امسال به بهره برداري مي‌رسد.


دسته ها :
دوشنبه بیست و سوم 5 1385
X