دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 49580
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

دبير جشنواره‌ي الكترونيكي پيامبر اعظم (ص) گفت: گسترده‌ترين برنامه‌ي بزرگ‌داشت سال پيامبر اعظم (ص) ويژه‌ي جوانان در قالب جشنواره‌هاي فرهنگي، هنري از طريق شبكه‌ي اينترنت اجرا خواهد شد.

به گزارش گروه دريافت خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سيدحميد حسيني اظهار داشت: اين جشنواره‌ فضاي مناسبي براي ابراز عشق و علاقه‌ي جوانان نسبت به پيامبر اسلام (ص) و اقدام موثري در راه آشنايي بيشتر نسل جوان با برترين الگوي انسانيت ايجاد كند.

وي مهم‌ترين ويژگي اين جشنواره‌ي الكترونيكي را تنوع و گستردگي رشته‌ها و بخش‌هاي آن دانست و گفت: اين جشنواره در 12 بخش شامل 19 رشته‌ي جداگانه برگزار مي‌شود و جوانان علاقه‌مند با عضويت در پايگاه اينترنتي آن علاوه بر رقابت در زمينه‌هاي مورد علاقه، از برنامه‌هاي متنوع آموزشي و فرهنگي اين سايت استفاده مي‌كنند.

وي پيش‌بيني رشته‌هايي چون وبلاگ‌نويسي، طراحي و گرافيك، كاريكاتور، عكاسي، فيلم كوتاه، داستان كوتاه، شعر، نماهنگ و خوشنويسي را در اين جشنواره زمينه‌ساز توليد آثار هنري ماندگار در رابطه با شخصيت والاي پيامبر اكرم (ص) دانست و رشته‌هايي محتوايي چون آموزش الكترونيكي سيره‌ي نبوي، كتاب‌خواني و چهل حديث نويسي را در كنار رشته‌هاي هنري موجب افزايش آثار علمي ‌و معرفتي اين طرح اعلام كرد.

وي از نگاه تخصصي به هر رشته و مشاركت مراكز و شخصيت‌هاي معتبر رشته‌هاي مختلف در اجراي اين جشنواره خبر داد و خاطرنشان كرد: تلاش سازمان ملي جوانان در طراحي و اجراي اين برنامه اين است كه با ايجاد هماهنگي و همكاري ميان سازمان‌ها و مراكز مختلف فرهنگي و هنري كشور و مشاركت رسانه‌ي صدا و سيما، طرحي فراگير را متناسب با شان والاي پيامبر اعظم(ص) در ابعاد ملي برگزار كند.

دبير جشنواره‌ي درباره‌ي زمان و شيوه‌ي برگزاري جشنواره‌ي پيامبر اعظم (ص) گفت: پايگاه اينترنتي جشنواره از سال‌روز ميلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (ع) فعاليت رسمي‌ خود را آغاز كرده و مسابقات مختلف اين جشنواره از سال‌روز ولادت حضرت علي (ع) تا سالروز ولادت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

وي در پايان خاطر نشان كرد: علاقه‌مندان به شركت در اين مسابقات مي‌توانند با دارا بودن سن 14 تا 29 سال به نشاني اينترنتي www.payambar.ir مراجعه كنند.


دسته ها :
پنج شنبه نوزدهم 5 1385
X