دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 120715
تعداد نوشته ها : 351
تعداد نظرات : 122
Rss
طراح قالب

مدیر عامل سازمان آمار، اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری مشهد گفت:
سومین دوره نمایشگاه فناوری اطلاعات، نرم افزار و شهر الکترونیکی (اله‌سیت) بیست و دوم تا بیست و ششم آذر ماه در مشهد برگزار می‌شود.

"مهدی کارگر" در گفت و گو با خبرنگار آی تی ایرنا افزود: در این نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های فناوری اطلاعات در زمینه کاربردهای شهر الکترونیک ارایه خواهد شد.

وی اظهار داشت: شهرداری مشهد در تداوم حرکت به سوی شهر الکترونیکی، امسال نیز همچون سال‌های گذشته با بهره‌گیری از تجربه همکاران و دست اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات در حوزه تخصصی خدمات الکترونیکی شهری، این نمایشگاه را برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به "تخصصی کردن حوزه مدیریت شهری"، و کاربرد آی تی در این حوزه اشاره کرد.

مدیر عامل سازمان آمار، اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری مشهد ادامه داد: ما تمام تلاشمان این است تا تخصصی بودن این نمایشگاه حفظ شود و با برگزاری این نمایشگاه بر عمق بخشیدن به حرکات، فعالیت‌ها و اقدامات آی تی در حوزه مدیریت شهری کمک شود.

وی گفت: معرفی آخرین پیشرفت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در عرصه خدمات الکترونیکی شهری، آشناسازی مدیران دولتی با دستاوردهای فناوری اطلاعات و بکارگیری آنها در خدمات شهری از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات، نرم افزار و شهر الکترونیکی مشهد موسوم به اله سیت ‪ ،۲۰۰۵‬سال گذشته نهم آذر ماه به مدت پنج روز در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.


دسته ها :
چهارشنبه هجدهم 5 1385
X